TÜM YAYINLAR
ÇOCUKLAR NE İSTER?  BİZ NE ANLARIZ?
ÇOCUKLAR NE İSTER?  BİZ NE ANLARIZ?
ÇOCUKLAR NE İSTER?  BİZ NE ANLARIZ?

ÇOCUKLAR NE İSTER? BİZ NE ANLARIZ?

Emine Ergün

Seri:  098

Cilt Bilgisi:  Karton Kapak

Kağıt Bilgisi:  Kitap Kağıdı

Basım Bilgisi:  1.Baskı

Basım Tarihi:  KASIM 2019

Sayfa Sayısı:  256

Kitap Boyutları:  13,5X21 CM

ISBN:  978-605-7908-14-8

Barkod:  9786057908148

Çıkış Tarihi:  


Satın Al

www.kitaptoson.com sayfasına
yönlendirileceksiniz.

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu / Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Her anne baba, iyi ebeveynlik yapmak ister. Doğruyu uygularken çocuğunun da istekleri ve gönlü olsun ister. Çocuğu için en güzelini yapmak peşindeyken yavrusunun gelişimi için önerileri bir uzmandan, hem de rahat bir dille öğrenmeye hevesli olan her anne babayı Emine Ergün’ün bu güzel kitabını okumaya davet ediyorum.

 

Birgül Bayoğlu / Çocuk Gelişimi ve Aile Sağlığı Uzmanı

Çocuk büyütürken her anne babanın gereksinim duyacağı rehberliği kapsamlı bir şekilde sunan “Çocuklar Ne İster? Biz Ne Anlarız?” kitabı ile sevgili Emine Ergün, ebeveynlik yolculuğunu kolaylaştırıyor. Ebeveynlerin karşılaşabileceği her konuya dokunması,  kolay okunan cümleleri ve sanki yüz yüze konuşuyor hissi veren yaklaşımı ile çok keyifli bir başucu kitabı yaratmış. Yürekten kutluyorum.

 

Behiye Varol / Sınıf Öğretmeni

Çocuk ki yeniden yetiştirilmesi mümkün olmayan mucizevi bir varlık. Bu kitap ise mucizeniz ile yürüdüğünüz hayat yolunda kılavuz niteliğinde bir yol gösterici.

 

Asiye Üngörmüş / Uzman Psikolog

Sevgili Emine “pamuk şekeri” kıvamındaki anlatımıyla bu kitabında, binbir özen ve fedakârlıklarla çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmeye çalışan ebeveynlere çok açık, net ve kolay anlaşılır bir rota çizmiş.